Jak połączyć Motorolę z komputerem

Jeśli chcesz używać swojego telefonu do czegoś więcej niż tylko do wykonywania połączeń i grania w gry, być może będziesz musiał podłączyć go do komputera. Motorola posiada program o nazwie Ready For, który to umożliwia. Jest to aplikacja przypominająca pulpit, która umożliwia dostęp do aplikacji telefonu i plików komputera na tym samym ekranie.

Jak podłączyć telefon do komputera

Korzystanie z Ready For jest proste, o ile masz odpowiedni sprzęt i oprogramowanie. W zależności od Twojego telefonu, możesz używać Ready For zarówno poprzez kabel, jak i bezprzewodowo. Jest on kompatybilny z szeroką gamą telefonów Motorola, więc powinien być w stanie pracować dla Ciebie.

Jak podłączyć telefon do komputera

Jeśli Twój telefon ma port USB-C, możesz użyć kabla do transmisji danych i ładowania USB-C do USB-C, aby rozpocząć. Niektóre modele są dostarczane z kablem, a inne trzeba kupić osobno. Możesz również kupić regulowany stojak, który pozwoli Ci używać Ready For jako monitora w stylu laptopa, z możliwością podłączenia klawiatury i myszy dla wygody.

Jak przenieść zdjęcia z Moto G/X/Z na komputer

Jeśli szukasz prostego i skutecznego sposobu na przeniesienie zdjęć z telefonu Motorola Droid lub innego modelu na komputer, to powinieneś rozważyć skorzystanie z Coolmuster Android Backup Manager. To profesjonalne narzędzie pozwala w 3 krokach przenieść zdjęcia, a także wideo, utwory, kontakty, wiadomości tekstowe, rejestry połączeń, aplikacje użytkownika i dokumenty pomiędzy urządzeniem Motorola a komputerem. Pomaga również tworzyć kopie zapasowe i przywracać ogólne dane telefonu z systemem Android na komputerze za pomocą jednego kliknięcia!

Jak połączyć telefon przez MPP

Aby w pełni wykorzystać możliwości programu Motorola Phone Portal (MPP), potrzebna jest sieć Wi-Fi oraz komputer z włączoną przeglądarką Internet Explorer 7 lub nowszą, JavaScript i cookies. MPP wykorzystuje adres IP telefonu do połączenia z komputerem i pokazuje adres URL, który można wpisać w przeglądarce, aby otworzyć ekran główny w aplikacji internetowej.

Połączenie MPP jest łatwe i działa nawet wtedy, gdy jesteś w publicznych sieciach Wi-Fi, takich jak te w kawiarniach. Możesz połączyć telefon i komputer za pomocą kabla USB lub wpisując adres URL MPP w przeglądarce na komputerze.

Jak przenieść zdjęcia z telefonu Moto

Jeśli masz wiele zdjęć w swojej Motoroli, to próba zlokalizowania ich w telefonie, a następnie znalezienia sposobu na przeniesienie ich do komputera może być frustrująca. Jeśli używasz komputera z systemem Windows lub Mac, możesz przenieść zdjęcia z telefonu do komputera, kopiując je i wklejając do folderu w komputerze.

Możesz to zrobić, używając najpierw Eksploratora plików na komputerze, aby zlokalizować swoją Motorolę. Następnie skopiuj zdjęcia z telefonu do folderu DCIM w komputerze.

Podobne tematy