Jak podłączyć Polsat Box Go

Polsat Box Go to abonamentowa usługa telewizyjna, która umożliwia widzom oglądanie szerokiej gamy programów telewizyjnych i innych materiałów online. Jego właścicielem i operatorem jest Cyfrowy Polsat, polska firma telekomunikacyjna z siedzibą w Warszawie. Jest dostępny w Polsce oraz w innych krajach Europy Wschodniej i Środkowej.

Oferowany jest jako samodzielny produkt lub jako część pakietu. Znajduje się w nim ponad 100 kanałów telewizyjnych, biblioteka programów rozrywkowych oraz Disney+. W pakiecie premium, który kosztuje 50 zł miesięcznie, znajdują się także liczne kanały filmowe. Jest on dostępny także dla osób mieszkających poza granicami Polski.

Aby podłączyć Polsat Box Go, należy podać adres e-mail i potwierdzić konto. Po wykonaniu tych czynności zostanie wysłany e-mail, który zawiera dane do logowania. W tym mailu znajdzie się adres IP urządzenia oraz serwer, z którego będzie dostęp do konta. Zostaniesz również poproszony o zweryfikowanie, że masz ukończone 16 lat.

Po utworzeniu konta możesz oglądać większość kanałów telewizyjnych dostępnych w Polsce. Będziesz mógł oglądać popularne kanały sportowe i naukowe, a także programy dla dzieci. Możesz również oglądać szeroką gamę popularnych filmów i seriali. Polsat Box Go jest uważany za jedną z najlepszych platform streamingowych w Polsce. Nie oferuje jednak wielu istotnych materiałów, co może utrudniać widzom znalezienie tego, czego szukają. Posiada jednak opcję Multiroom, która pozwala wielu użytkownikom oglądać te same treści.

Poza ograniczonym katalogiem materiałów, na Polsat Box Go nie będzie można oglądać czołowych wydarzeń sportowych. Za to informacje o sporcie i wydarzeniach znajdziesz na serwisie https://lewartlubartow.pl/. Nie ma też okresów próbnych ani ofert specjalnych, które uatrakcyjniłyby Polsat Box Go. Poza granicami Polski będziesz miał dostęp tylko do ograniczonej wersji serwisu. Będziesz również podlegać prawom do nadawania, więc możesz nie być w stanie oglądać wszystkich kanałów.

Jeśli chcesz korzystać z serwisu na telewizorze Smart TV, będziesz musiał wykupić pakiet HBO Max. Wówczas będziesz mógł oglądać serwis za pośrednictwem aplikacji mobilnej lub przeglądarki internetowej. Usługa będzie was kosztować 20 zł miesięcznie. Możesz też zapisać się do pakietu S operatora, który kosztuje 20 zł miesięcznie.

Polsat Box Go można również otrzymać w pakiecie, w którym znajduje się pakiet premium, oferujący ponad 100 kanałów telewizyjnych oraz bibliotekę filmów i programów rozrywkowych. Pakiet premium dostępny jest również w cenie 35 zł, która jest ceną promocyjną. Jest to dobra oferta dla osób, które chcą oglądać szeroką gamę kanałów telewizyjnych i filmów. Pozostałe pakiety nie posiadają pakietu premium.

Więcej informacji o Polsat Box Go można znaleźć na stronie internetowej Polsatu. Możesz również skontaktować się z linią obsługi klienta Polsat Box Go, aby omówić swoje wątpliwości.

Podobne tematy