Jak podłączyć Polsat Digital Media

Polsat digital media oferuje swoim abonentom szeroki zakres treści. Firma ma do wyboru ponad 30 kanałów, a także ściśle współpracuje z globalnymi producentami wiadomości. Ponadto współpracuje z około 40 polskimi producentami treści. Jej korespondenci mogą przesyłać surowe ujęcia i ostateczne ujęcia poprzez swoje urządzenia mobilne.

Grupa Polsat Plus jest wiodącym dostawcą usług telewizji satelitarnej i telekomunikacji w Polsce. Jej programy ogląda codziennie prawie 10 milionów osób. Jej programy dostępne są w ponad 900 stacjonarnych punktach sprzedaży w Polsce. W lutym 2021 roku spółka zawarła umowę z Cellnex Telecom.

Grupa Polsat Plus przeprowadziła rebranding, który ma odzwierciedlać jej nowy wizerunek. Jej nowe logotypy oparte są na kolorze i typografii. Kolory reprezentują optymizm, rozwój i innowacyjność. Identyfikują również kluczowe marki strategiczne w ramach Grupy Polsat. Typografia składa się z symbolu reprezentującego łączność oraz specjalnego elementu graficznego – stylizowanego napisu GAMES.

Grupa Polsat Plus drukuje każdego dnia dużą liczbę dokumentów papierowych. Posiada wyspecjalizowany dom produkcyjny FRENZY, który tworzy kontent dla Polsat Games. Jego pracownicy projektują kampanie reklamowe oraz transmitują mecze i wydarzenia e-sportowe. Grupa wykorzystuje profesjonalny zautomatyzowany sprzęt telewizyjny i inne narzędzia do tworzenia atrakcyjnych treści pod marką Polsat.

Firma oferuje również HD 5500 za 1 zł z pakietem Familijny HD. Jest to pakiet, który zawiera 77 kanałów tematycznych dla całej rodziny. Firma nawiązała również współpracę z Cyfrowym Polsatem. Umowa ta będzie dotyczyła migracji sieci Cyfrowego Polsatu do systemu dostępu warunkowego nowej generacji firmy Nagravision. Spółka jest partnerem Nagravision od pięciu lat.

Grupa Polsat Plus od wielu lat jest aktywna w zakresie inicjatyw społecznych. Firma należy do Stowarzyszenia Program Czysta Polska. Na jej rzecz pracuje również 3,5 tys. doradców. Firma angażuje się w promocję zdrowia i poprawę życia w Polsce. Grupa jest również członkiem Stowarzyszenia Korporacja Polskich Laboratoriów Medycznych.

Grupa Polsat Plus posiada ponad 1000 punktów stacjonarnych w całej Polsce. Jej pracownicy każdego dnia drukują ogromną liczbę papierowych dokumentów, które muszą być archiwizowane i przetwarzane. Musi też przestrzegać obowiązujących przepisów prawa. Musi uzyskiwać pozwolenia na prowadzenie działalności. Proces ten był czasochłonny i kosztowny. Aby go usprawnić, grupa przyjęła projekt digitalizacji. W projekt ten zaangażowany był zespół blisko 150 specjalistów, którzy pracowali nad nim przez około 12 miesięcy.

Projekt digitalizacji został przeprowadzony przez Asseco Data Systems i Xtension. Jego celem było stworzenie bez papierowego rozwiązania dla usług Plusa. Wcześniej Polsat i Telewizja Polsat musiały ręcznie przenosić swoje treści. Proces ręczny był nieefektywny, dlatego firma zdała sobie sprawę, że konieczne jest zastosowanie rozwiązania automatycznego. Firma wybrała IBM Aspera, który znacznie usprawni ingest treści. Dzięki tej technologii korespondenci mogą przesyłać duże pliki wideo.

Podobne tematy